chillaz obleceni

Název "Chillaz" byl odvozen od výrazů "chill out, relax, quiet" a skvělé lezecké oblasti "Zillertal".

A co se za ním skrývá?

Poctivost, inovace a skvělé materiály. Chceme vyrábět oblečení, které byste rádi nosili každý den. Pohoda, relax, to je Chillaz.

Rádi bychom Vás seznámili s firmou, která je na trhu outdooru relativně mladá a přesto se stala velmi populární a její výrobky jsou oblíbené zvláště mezi mladými lidmi. Je to kultovní značka, jejíž produkty jsou slušivé, moderní, mají skvělý design a příjemně se nosí. Kromě těchto charakteristik mají ještě něco navíc, a to jsou používané přírodní, ekologické materiály.

Nová kolekce Chillaz pro rok 2020
   
  
chillaz prodejci

 

 Filozofie značky:
„Chillaz to jsou lidé, kteří provozují sport ne proto, aby ohromili ostatní, ale aby si užili radost z pohybu sami pro sebe. Chillaz klade na první místo osobnost a přírodu. Být společně je důležitější, než proti sobě soupeřit a respekt je nade vše!

Každodenní hledání, respekt a výzva ...život je neustále ubíhající cesta bez konečné destinace.“

chillaz nova kolekce

Chillaz je značka sídlící v samotném srdci Tyrolských Alp, v rakouském městečku Vomp, kousek od Innsbrucku. Zabývá se výrobou pohodlného oblečení moderního vzhledu, které je příjemné a zároveň funkční – můžete v něm sportovat a potom se jít bavit s kamarády na koncert, nebo párty a budete vždy „in“.

Značka klade velký důraz na ekologii a ochranu naší planety. K výrobě používá nejmodernější přírodní materiály a technologie. Veškerá výroba od zpracování příze, výroby látek, barvení a samotného šití probíhá v Evropě, jmenovitě v Turecku, Rakousku a Německu.

Nejdůležitější používané materiály jsou bio bavlna - Modal – přírodní vlákno vyrobené z bukového dřeva, které má vlastnosti podobné bavlně a Tencel – přírodní vlákno vyrobené z eukalyptového dřeva mající výborné antibakteriální vlastnosti.

chillaz prodejci

 

chillaz nova kolekce panska